Świetliki dachowe

Świetliki dachowe z poliwęglanu

świetliki dachowe poliwęglanowe

Wykorzystując wysokiej jakości materiały oraz sprawdzone technologie produkcji i montażu, oferujemy świetliki dachowe, które są połączeniem wysokiej estetyki i funkcjonalności. Ze względu na zastosowanie płyt poliwęglanowych w ich produkcji, otrzymujemy przeszklenia o doskonałych właściwościach wizualnych, które jednocześnie pozwalają na zaoszczędzenie energii elektrycznej i doprowadzenie do wnętrz większej ilości naturalnego światła. Nasze rozwiązania zawsze dopasowane są pod względem estetyki i parametrów do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, a ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych sprawdzają się w każdym obiekcie przemysłowym, sportowym, użyteczności publicznej itd.

W skład naszej oferty wchodzą świetliki dachowe łukowe, kopułkowe oraz punktowe.

Świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych posiadają wysokie walory estetyczne i funkcjonalne:

  • charakteryzuje je atrakcyjny i nowoczesny wygląd
  • świetliki dachowe to oszczędność energii elektrycznej
  • dzięki przezroczystym właściwościom poliwęglanu świetlik zapewnia naturalne oświetlenie
  • świetliki dachowe z poliwęglanu są bezpieczne w zastosowaniu
  • wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne
  • odporne na działanie warunków atmosferycznych
  • w przeciwieństwie do innych konstrukcji, np metalowych, są także lekkie i łatwe w montażu.

Zastosowanie:

Naświetla dachowe tego typu doskonale sprawdzają się przy doświetlaniu hal produkcyjnych, magazynowych, sportowych i innych obiektów.

Oferta obejmuje dostawę i montaż świetlików:

Świetliki łukoweŚwietliki kopułkowe i punktowe
Łukowe świetliki dachowe są typem naświetla, który ze względu na swój kształt nie gromadzi wody i śniegu. W przeciwieństwie do świetlików dwuspadowych nie wymaga zastosowania dużej ilości materiałów (konstrukcja, poliwęglan), dlatego jest najczęściej wybieranym formatem. 
Świetliki kopułkowe są doskonałym rozwiązaniem aby zapewnić pomieszczeniu równomierne doświetlenie, bez konieczności montowania pasm świetlnych.

W każdym proponowanym przez nas rozwiązaniu istnieje możliwość zastosowania systemów wentylacyjnych w postaci kwater uchylnych, sterowanych elektrycznie oraz klap dymowych.

Przykłady: