Świetliki dachowe

Świetliki dachowe z poliwęglanu

świetliki dachowe poliwęglanowe

Wykorzystując wysokiej jakości materiały oraz sprawdzone technologie produkcji i montażu, oferujemy świetliki dachowe, które są połączeniem wysokiej estetyki i funkcjonalności. Ze względu na zastosowanie płyt poliwęglanowych w ich produkcji, otrzymujemy przeszklenia o doskonałych właściwościach wizualnych, które jednocześnie pozwalają na zaoszczędzenie energii elektrycznej i doprowadzenie do wnętrz większej ilości naturalnego światła. Nasze rozwiązania zawsze dopasowane są pod względem estetyki i parametrów do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, a ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych sprawdzają się w każdym obiekcie przemysłowym, sportowym, użyteczności publicznej itd.

W skład naszej oferty wchodzą świetliki dachowe łukowe, kopułkowe oraz punktowe.

Świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych posiadają wysokie walory estetyczne i funkcjonalne:

  • charakteryzuje je atrakcyjny i nowoczesny wygląd
  • świetliki dachowe to oszczędność energii elektrycznej
  • dzięki przezroczystym właściwościom poliwęglanu świetlik zapewnia naturalne oświetlenie
  • świetliki dachowe z poliwęglanu są bezpieczne w zastosowaniu
  • wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne
  • odporne na działanie warunków atmosferycznych
  • w przeciwieństwie do innych konstrukcji, np metalowych, są także lekkie i łatwe w montażu.

Zastosowanie świetlików

Naświetla dachowe tego typu doskonale sprawdzają się przy doświetlaniu hal produkcyjnych, magazynowych, sportowych i innych obiektów.

Oferta obejmuje dostawę i montaż świetlików

Świetliki łukowe

Łukowe świetliki dachowe są typem naświetla, który ze względu na swój kształt nie gromadzi wody i śniegu. W przeciwieństwie do świetlików dwuspadowych nie wymaga zastosowania dużej ilości materiałów (konstrukcja, poliwęglan), dlatego jest najczęściej wybieranym formatem.

Świetliki kopułkowe i punktowe

Świetliki kopułkowe są doskonałym rozwiązaniem aby zapewnić pomieszczeniu równomierne doświetlenie, bez konieczności montowania pasm świetlnych.

W każdym proponowanym przez nas rozwiązaniu istnieje możliwość zastosowania systemów wentylacyjnych w postaci kwater uchylnych, sterowanych elektrycznie oraz klap dymowych.

Galeria świetlików dachowych

swietlik_zdjecie1 imag0005 swietlik-dachowy-imag0002 swietliki_G0089612 dachowy-swietlik-1 01170003 01_mid-russland-in-moskau dachowy świetlik 011700021